Miejsce, gdzie możesz być sobą
Terapia dla nastolatków to bezpieczna, nieoceniająca przestrzeń, w której możesz mówić o tym, co naprawdę czujesz — bez strachu przed krytyką lub niezrozumieniem.
Dla kogo?
-
Lęk szkolny, problemy z motywacją i trudności edukacyjne -
Trudności w relacjach rówieśniczych lub wykluczenie -
Problemy z tożsamością, poczuciem własnej wartości -
Stany depresyjne, wahania nastroju, wycofanie
Jak wygląda sesja?
Sesja trwa 50 minut i jest prowadzona indywidualnie z nastolatkiem. Rodzice nie są wciągani do rozmowy bez wiedzy i zgody dziecka.
Pracuję z młodymi ludźmi w nurcie TSR — szukamy tego, co działa, co nastolatek chce osiągnąć i małych kroków, które mogą to zmienić.
Pierwsze spotkanie jest luźną rozmową — żadnych testów, żadnego oceniania.
Często zadawane pytania
Gotowy/a porozmawiać?
Napisz lub zadzwoń — chętnie odpowiem na wszystkie pytania, zanim umówimy pierwsze spotkanie.