Patrycja Górska
Wróć do oferty
Terapia Młodzieży (15+)

Miejsce, gdzie możesz być sobą

Terapia dla nastolatków to bezpieczna, nieoceniająca przestrzeń, w której możesz mówić o tym, co naprawdę czujesz — bez strachu przed krytyką lub niezrozumieniem.

50 min
Gabinet Gdańsk / Online
od 15. roku życia
Umów spotkanie

Dla kogo?

  • Lęk szkolny, problemy z motywacją i trudności edukacyjne
  • Trudności w relacjach rówieśniczych lub wykluczenie
  • Problemy z tożsamością, poczuciem własnej wartości
  • Stany depresyjne, wahania nastroju, wycofanie

Jak wygląda sesja?

Sesja trwa 50 minut i jest prowadzona indywidualnie z nastolatkiem. Rodzice nie są wciągani do rozmowy bez wiedzy i zgody dziecka.

Pracuję z młodymi ludźmi w nurcie TSR — szukamy tego, co działa, co nastolatek chce osiągnąć i małych kroków, które mogą to zmienić.

Pierwsze spotkanie jest luźną rozmową — żadnych testów, żadnego oceniania.

Często zadawane pytania

Gotowy/a porozmawiać?

Napisz lub zadzwoń — chętnie odpowiem na wszystkie pytania, zanim umówimy pierwsze spotkanie.

Zadzwoń teraz